Blog relacjonujący akcję Gazety Wyborczej Polacy, Odwagi! Do wspólnego odchudzania poprosiliśmy aktorów szczecińskiego Teatru Polskiego: Olgę Adamską i Michała Janickiego. Poniżej znajdziecie relacje z trudnej drogi do wyśnionej sylwetki. Zapraszam do lektury - Piotr Sikora.
Blog > Komentarze do wpisu

Życzymy Państwu Wesołych Świąt.....

pisanki  

....... bo nasze Święta do wesołych należeć nie będą. Pasmo wyrzeczeń i udręki, jakie czeka nas przy polskim stole świątecznym już przyprawia Michała o gęsią skórę na rozstępach i cellulicie. Natomiast ja znając swoją silną wolę (która robi ze mną co chce), nie narażę się na widoki suto zastawionego św. Stołu.

Postanowiłam puścić się – przed siebie, na nowo zakupionym rowerze, zamieniając widok jedzenia na niskokaloryczne pejzaże Rugii.W tym  tygodniu zostałam oddelegowana przez Michała jako zwiad do gabinetów masażu w Baltica Wellness & Spa. Będąc odpowiedzialną komórka wywiadowczą, opisałam Michałowi w raporcie większość ostrzejszych niespodzianek, które momentami były tak s/m pikantne, że raport będzie można ujawnić tylko wtedy, gdy Gazeta Wyborcza zdecyduje się na załącznik do Wysokich Obcasów „Tylko po 22.00”. (Do rozważenia redakcji :) 

 p.s.   Michał Janicki apeluje: „ Rozpaczliwie szukam grupy wsparcia. Nieważny wiek, płeć, wyznanie, orientacja seksualna i polityczna, jedynym warunkiem jest 150 kg żywej wagi i <, bo tylko w tak mile puszystym towarzystwie będzie mi lżej ... na duszy. 

 jajko gotowane - 1 sztuka (50g) - 75 kcal                                                 

  majonez - 1 łyżka (25g) - 179 kcal  

Smacznego jajka!   

Olga Adamska i Michał Janicki

"Jatrzydziestka" ... znowu nadaje 

Witam serdecznie J

Dziękuję za zamieszczenie wzmianki o moim blogu www.jatrzydziestka.blox.pl  – Chciałabym jednak wprowadzić małe sprostowanie.. Głodowałam 20 dni.. to się zgadza, z wagi spadło 14 kilo a nie 13.. w biodrach - 9 cm J  w udach - 2 cm. Nie odpuszczam i po blisko miesiącu wakacji od odchudzania przechodzę do drugiego etapu walki, który też będę opisywać na blogu.

Trzymam kciuki za Olgę i Michała

Pozdrawiam ,

Alma J

czwartek, 09 kwietnia 2009, odwagiszczecin

Polecane wpisy